ECQ-P1H473GZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.047UF 2% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H473GZW
Апісанне:
CAP FILM 0.047UF 2% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ёмістасць :
0.047µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.571" L x 0.236" W (14.50mm x 6.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.689" (17.50mm)
Талерантнасць :
±2%