ECQ-P1H394FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.39UF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H394FZW
Апісанне:
CAP FILM 0.39UF 1% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.492" (12.50mm)
Ёмістасць :
0.39µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.886" L x 0.433" W (22.50mm x 11.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.984" (25.00mm)
Талерантнасць :
±1%