ECQ-P1H274FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.27UF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H274FZW
Апісанне:
CAP FILM 0.27UF 1% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.394" (10.00mm)
Ёмістасць :
0.27µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.787" L x 0.413" W (20.00mm x 10.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.906" (23.00mm)
Талерантнасць :
±1%