ECQ-P1H203FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.02UF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H203FZW
Апісанне:
CAP FILM 0.02UF 1% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ёмістасць :
0.02µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.571" (14.50mm)
Талерантнасць :
±1%