ECQ-P1H151JZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 150PF 5% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H151JZW
Апісанне:
CAP FILM 150PF 5% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ёмістасць :
150pF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.492" (12.50mm)
Талерантнасць :
±5%