ECQ-P1H133FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.013UF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H133FZW
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.013UF 1% 50VDC RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP)
Ёмістасць :
0.013µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
High Frequency, Switching
Рост - седзячы (макс.) :
0.551" (14.00mm)
серыял :
ECQ-P(Z)
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±1%