ECQ-P1H124FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.12UF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H124FZW
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.12UF 1% 50VDC RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
0.295" (7.50mm)
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP)
Ёмістасць :
0.12µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.669" L x 0.335" W (17.00mm x 8.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
High Frequency, Switching
Рост - седзячы (макс.) :
0.807" (20.50mm)
серыял :
ECQ-P(Z)
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±1%