2SEPC560M+TSS Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2SEPC560M+TSS
Апісанне:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
10 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
0.079" (2.00mm)
Ацэнкі :
Ёмістасць :
560µF
Напружанне - Намінальнае :
2.5V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia (5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
195mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.9A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.354" (9.00mm)
серыял :
OS-CON™, SEPC
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
5000 Hrs @ 105°C