25SVPF47M Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
25SVPF47M
Апісанне:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
30 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
140mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
2.8A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.236" (6.00mm)
серыял :
OS-CON™, SVPF
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
5000 Hrs @ 105°C