16SVPF180M Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
16SVPF180M
Апісанне:
CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
22 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
180µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
165mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.3A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.236" (6.00mm)
серыял :
OS-CON™, SVPF
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
5000 Hrs @ 105°C