10SVPC270M Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
10SVPC270M
Апісанне:
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
22 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
270µF
Напружанне - Намінальнае :
10V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
161mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.22A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.276" (7.00mm)
серыял :
OS-CON™, SVPC
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C