LUW CEUN.CE-7K6L-HNJN-1-350-R18-Z OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED OSLON WHITE 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
LUW CEUN.CE-7K6L-HNJN-1-350-R18-Z
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED OSLON WHITE 2SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
CRI (індэкс колераперадачы) :
Колер :
White
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
108 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3.05V
Пакет / Чахол :
0605 (1613 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
CSMD
Памер / вымярэнне :
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
115 lm (90 lm ~ 140 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.032" (0.82mm)
серыял :
OSLON® Compact
Ток - Макс :
700mA
Ток - Тэст :
350mA