LO T670-J1K2-24-Z OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
LO T670-J1K2-24-Z
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Вышыня (макс.) :
2.10mm
Даўжыня хвалі - дамінанта :
606nm
Даўжыня хвалі - пік :
610nm
Канфігурацыя :
Колер :
Orange
Колер лінзы :
Colorless
Кут агляду :
120°
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
2V
Пакет / Чахол :
2-PLCC
Пакет прылады пастаўшчыка :
2-PLCC
Памер / вымярэнне :
3.20mm L x 2.80mm W
Празрыстасць абектыва :
Clear
Рэйтынг Мілікандэла :
7.85mcd
серыял :
TOPLED®
Стыль/памер абектыва :
Round with Flat Top, 2.40mm
Ток - Тэст :
10mA