LCW JNSH.EC-BSBU-5H7I-1-20-R33-XX OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED WHITE 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
LCW JNSH.EC-BSBU-5H7I-1-20-R33-XX
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED WHITE 2SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
CRI (індэкс колераперадачы) :
80
Колер :
White
Кут агляду :
110°
Люмен/Ват пры току - тэст :
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3.05V
Пакет / Чахол :
2-SMD, J-Lead
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMD
Памер / вымярэнне :
0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.051" (1.30mm)
серыял :
DURIS® E 3
Ток - Макс :
30mA
Ток - Тэст :
20mA