GW SBLMA2.EM-GTHP-XX38-1-65-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS S2 WARM WHT 2700K 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW SBLMA2.EM-GTHP-XX38-1-65-R18
Апісанне:
LED DURIS S2 WARM WHT 2700K 2SMD
CCT (K) :
2700K
Колер :
White, Warm
Люмен/Ват пры току - тэст :
143 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
2.9V
Памер / вымярэнне :
0.081" L x 0.061" W (2.05mm x 1.55mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
27 lm (24 lm ~ 30 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.033" (0.85mm)
Ток - Макс :
150mA
Ток - Тэст :
65mA