GW PUSRA1.PM-N2N4-XX53-1-700-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS P8 COOL WHT 5000K SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW PUSRA1.PM-N2N4-XX53-1-700-R18
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED DURIS P8 COOL WHT 5000K SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
5000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
70
Колер :
White, Cool
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
156 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
2.8V
Пакет / Чахол :
3-SMD, No Lead Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMD
Памер / вымярэнне :
0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
Паток пры 85°C, ток - тэст :
305 lm (290 lm ~ 320 lm)
Рост - седзячы (макс.) :
0.089" (2.25mm)
серыял :
DURIS® P 8
Ток - Макс :
1.5A
Ток - Тэст :
700mA