GW PSLR32.CM-HSHU-XX57-1-120-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS S5 WARM WHT 3000K
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW PSLR32.CM-HSHU-XX57-1-120-R18
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED DURIS S5 WARM WHT 3000K
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
3000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
90
Колер :
White, Warm
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
120 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
2.85V
Пакет / Чахол :
1212 (3030 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMD
Памер / вымярэнне :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
41 lm (36 lm ~ 45 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.028" (0.70mm)
серыял :
DURIS® S 5
Ток - Макс :
400mA
Ток - Тэст :
120mA