GW PSLR31.EM-LR-XX55-1-150-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. DURIS S 5 4000K
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW PSLR31.EM-LR-XX55-1-150-R18
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
DURIS S 5 4000K
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
4000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
80
Колер :
White, Neutral
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
145 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
6.2V
Пакет / Чахол :
1212 (3030 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMD
Памер / вымярэнне :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
135 lm (130 lm ~ 140 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.028" (0.70mm)
серыял :
DURIS® S 5
Ток - Макс :
200mA
Ток - Тэст :
150mA