GW P7STA1.PM-QURQ-65S3-1-700-R33 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS P10 COOL WHT 6500K SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW P7STA1.PM-QURQ-65S3-1-700-R33
Апісанне:
LED DURIS P10 COOL WHT 6500K SMD
CCT (K) :
6500K
Колер :
White, Cool
Люмен/Ват пры току - тэст :
149 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
11.2V
Памер / вымярэнне :
0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
Паток пры 85°C, ток - тэст :
1171 lm (1042 lm ~ 1300 lm)
Рост - седзячы (макс.) :
0.139" (3.53mm)
Ток - Макс :
1A
Ток - Тэст :
700mA