GW P7STA1.PM-QTRP-30S3-1-700-R33 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS P10 WARM WHT 3000K SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW P7STA1.PM-QTRP-30S3-1-700-R33
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED DURIS P10 WARM WHT 3000K SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
3000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
70
Колер :
White, Warm
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
138 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
11.2V
Пакет / Чахол :
2828 (7070 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMD
Памер / вымярэнне :
0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
Паток пры 85°C, ток - тэст :
1079 lm (970 lm ~ 1210 lm)
Рост - седзячы (макс.) :
0.139" (3.53mm)
серыял :
DURIS® P 10
Ток - Макс :
1A
Ток - Тэст :
700mA