GW JDSTS2.EM-HPHR-XX55-1-65-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS E5 NEUT WHT 4000K 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW JDSTS2.EM-HPHR-XX55-1-65-R18
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED DURIS E5 NEUT WHT 4000K 2SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
4000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
80
Колер :
White, Neutral
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
173 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
2.85V
Пакет / Чахол :
4-SMD, Flat Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
5630
Памер / вымярэнне :
0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
32 lm (28 lm ~ 36 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.034" (0.87mm)
серыял :
DURIS® E 5
Ток - Макс :
180mA
Ток - Тэст :
65mA