GW JDSTS2.EM-HPHR-A737-1-65-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS E5 WARM WHT 3000K 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW JDSTS2.EM-HPHR-A737-1-65-R18
Апісанне:
LED DURIS E5 WARM WHT 3000K 2SMD
CCT (K) :
3000K
Колер :
White, Warm
Люмен/Ват пры току - тэст :
173 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
2.85V
Памер / вымярэнне :
0.209" L x 0.118" W (5.30mm x 3.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
32 lm (28 lm ~ 36 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.034" (0.87mm)
Ток - Макс :
180mA
Ток - Тэст :
65mA