GW JCLPS2.EM-HPHR-XX55-1-65-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS E3 NEUT WHT 4000K 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW JCLPS2.EM-HPHR-XX55-1-65-R18
Апісанне:
LED DURIS E3 NEUT WHT 4000K 2SMD
CCT (K) :
4000K
Колер :
White, Neutral
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3.02V
Памер / вымярэнне :
0.110" L x 0.055" W (2.80mm x 1.40mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
32 lm (28 lm ~ 36 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.028" (0.70mm)
Ток - Макс :
150mA
Ток - Тэст :
65mA