GW JCLPS2.EM-HPHR-A333-1-65-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS E3 COOL WHT 5000K 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW JCLPS2.EM-HPHR-A333-1-65-R18
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED DURIS E3 COOL WHT 5000K 2SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
5000K
CRI (індэкс колераперадачы) :
80
Колер :
White, Cool
Кут агляду :
120°
Люмен/Ват пры току - тэст :
163 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3.02V
Пакет / Чахол :
1106 (2815 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
SMD
Памер / вымярэнне :
0.110" L x 0.055" W (2.80mm x 1.40mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
32 lm (28 lm ~ 36 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.028" (0.70mm)
серыял :
DURIS® E 3
Ток - Макс :
150mA
Ток - Тэст :
65mA