GW JCLPS2.EM-GUHQ-XX56-1-65-R18 OSRAM Opto Semiconductors Inc. LED DURIS E3 WARM WHT 3500K 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
GW JCLPS2.EM-GUHQ-XX56-1-65-R18
Апісанне:
LED DURIS E3 WARM WHT 3500K 2SMD
CCT (K) :
3500K
Колер :
White, Warm
Люмен/Ват пры току - тэст :
153 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3.02V
Памер / вымярэнне :
0.110" L x 0.055" W (2.80mm x 1.40mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
30 lm (26 lm ~ 33 lm)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.028" (0.70mm)
Ток - Макс :
150mA
Ток - Тэст :
65mA