NLU1GT32MUTCG ON Semiconductor IC GATE OR 1CH 2-INP 6-UDFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
NLU1GT32MUTCG
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 1CH 2-INP 6-UDFN
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
2µA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
7.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
6-UFDFN
Пакет прылады пастаўшчыка :
6-UDFN (1.2x1)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
серыял :
Ток - выхад высокі, нізкі :
8mA, 8mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.2 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.3 V ~ 0.8 V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
40,228
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць NLU1GT32MUTCG больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
NLU1GT32MUTCG Асаблівасці
NLU1GT32MUTCG is produced by ON Semiconductor, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
ON Semiconductor.
NLU1GT32MUTCG вытворчасці ON Semiconductor можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
NLU1GT32MUTCG кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
NLU1GT32MUTCG FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the NLU1GT32MUTCG?
The maximum operating frequency of the NLU1GT32MUTCG is 3.2 GHz.
2. What is the input voltage range for the NLU1GT32MUTCG?
The input voltage range for the NLU1GT32MUTCG is 0V to 3.6V.
3. Can the NLU1GT32MUTCG be used in automotive applications?
Yes, the NLU1GT32MUTCG is suitable for automotive applications.
4. What is the typical propagation delay of the NLU1GT32MUTCG?
The typical propagation delay of the NLU1GT32MUTCG is 150ps.
5. Does the NLU1GT32MUTCG have built-in ESD protection?
Yes, the NLU1GT32MUTCG features built-in ESD protection.
6. What is the power consumption of the NLU1GT32MUTCG at maximum operating frequency?
The power consumption of the NLU1GT32MUTCG at maximum operating frequency is 3.5mW.
7. Is the NLU1GT32MUTCG RoHS compliant?
Yes, the NLU1GT32MUTCG is RoHS compliant.
8. What is the package type of the NLU1GT32MUTCG?
The NLU1GT32MUTCG is available in a 6-pin SOT-23 package.
9. Can the NLU1GT32MUTCG tolerate overvoltage conditions?
Yes, the NLU1GT32MUTCG can tolerate overvoltage conditions up to 4.6V.
10. What is the recommended operating temperature range for the NLU1GT32MUTCG?
The recommended operating temperature range for the NLU1GT32MUTCG is -40°C to 125°C.