NL17SGU04AMUTCG ON Semiconductor IC INVERTER UNBUFFERED 6UDFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
NL17SGU04AMUTCG
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC INVERTER UNBUFFERED 6UDFN
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
500nA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
1
Лагічны тып :
Inverter
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4.4ns @ 3.3V, 30pF
Напружанне - сілкаванне :
0.9 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
6-UFDFN
Пакет прылады пастаўшчыка :
6-UDFN (1.45x1)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
серыял :
Ток - выхад высокі, нізкі :
8mA, 8mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.7 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.7 V ~ 0.8 V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
59,159
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць NL17SGU04AMUTCG больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
NL17SGU04AMUTCG Асаблівасці
NL17SGU04AMUTCG is produced by ON Semiconductor, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
ON Semiconductor.
NL17SGU04AMUTCG вытворчасці ON Semiconductor можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
NL17SGU04AMUTCG кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
NL17SGU04AMUTCG FAQ
1. What is the maximum drain-source voltage for NL17SGU04AMUTCG?
The maximum drain-source voltage for NL17SGU04AMUTCG is 20V.
2. What is the typical on-state resistance for NL17SGU04AMUTCG?
The typical on-state resistance for NL17SGU04AMUTCG is 0.04 ohms.
3. What is the maximum continuous drain current for NL17SGU04AMUTCG?
The maximum continuous drain current for NL17SGU04AMUTCG is 6A.
4. What is the typical gate threshold voltage for NL17SGU04AMUTCG?
The typical gate threshold voltage for NL17SGU04AMUTCG is 1.5V.
5. What is the maximum power dissipation for NL17SGU04AMUTCG?
The maximum power dissipation for NL17SGU04AMUTCG is 1.25W.
6. What is the operating temperature range for NL17SGU04AMUTCG?
The operating temperature range for NL17SGU04AMUTCG is -55°C to 150°C.
7. What is the typical input capacitance for NL17SGU04AMUTCG?
The typical input capacitance for NL17SGU04AMUTCG is 850pF.
8. What is the typical output capacitance for NL17SGU04AMUTCG?
The typical output capacitance for NL17SGU04AMUTCG is 180pF.
9. What is the typical reverse transfer capacitance for NL17SGU04AMUTCG?
The typical reverse transfer capacitance for NL17SGU04AMUTCG is 70pF.
10. What is the typical total gate charge for NL17SGU04AMUTCG?
The typical total gate charge for NL17SGU04AMUTCG is 5.5nC.