NL17SG32AMUTCG ON Semiconductor IC GATE OR SGL 2-INPUT 6UDFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
NL17SG32AMUTCG
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR SGL 2-INPUT 6UDFN
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
500nA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4.4ns @ 3.3V, 30pF
Напружанне - сілкаванне :
0.9 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
6-UFDFN
Пакет прылады пастаўшчыка :
6-UDFN (1.45x1)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
серыял :
MiniGate™
Ток - выхад высокі, нізкі :
8mA, 8mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.7 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.7 V ~ 0.8 V