NC7WZ32K8X ON Semiconductor IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
NC7WZ32K8X
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
1µA
Колькасць контураў :
2
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
3.7ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
US8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
7WZ
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
Узровень логікі - нізкі :
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
29,717
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
NC7WZ32K8X Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць NC7WZ32K8X больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
NC7WZ32K8X Асаблівасці
NC7WZ32K8X is produced by ON Semiconductor, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
ON Semiconductor.
NC7WZ32K8X вытворчасці ON Semiconductor можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
NC7WZ32K8X кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
NC7WZ32K8X FAQ
1. What is the operating voltage range of the NC7WZ32K8X?
The operating voltage range of the NC7WZ32K8X is 0.9V to 3.6V.
2. What is the maximum propagation delay of the NC7WZ32K8X?
The maximum propagation delay of the NC7WZ32K8X is 4.5ns.
3. Can the NC7WZ32K8X be used in automotive applications?
Yes, the NC7WZ32K8X is qualified for automotive applications.
4. What is the package type of the NC7WZ32K8X?
The NC7WZ32K8X is available in a SC-70 package.
5. Does the NC7WZ32K8X have internal pull-up or pull-down resistors?
No, the NC7WZ32K8X does not have internal pull-up or pull-down resistors.
6. What is the maximum input current of the NC7WZ32K8X?
The maximum input current of the NC7WZ32K8X is ±1µA.
7. Is the NC7WZ32K8X RoHS compliant?
Yes, the NC7WZ32K8X is RoHS compliant.
8. What is the maximum quiescent current of the NC7WZ32K8X?
The maximum quiescent current of the NC7WZ32K8X is 1µA.
9. Can the NC7WZ32K8X tolerate overvoltage on its inputs?
Yes, the NC7WZ32K8X can tolerate overvoltage up to 5.5V on its inputs.
10. What is the temperature range for the NC7WZ32K8X?
The NC7WZ32K8X has a temperature range of -40°C to 125°C.