NC7WZ32K8X ON Semiconductor IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
NC7WZ32K8X
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
1µA
Колькасць контураў :
2
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
3.7ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
US8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
7WZ
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA