74AC14SJX ON Semiconductor IC INVERTER HEX SCHMITT 14SOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
74AC14SJX
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC INVERTER HEX SCHMITT 14SOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Schmitt Trigger
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
2µA
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
6
Лагічны тып :
Inverter
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
10ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
2 V ~ 6 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
74AC
Ток - выхад высокі, нізкі :
24mA, 24mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2.2 V ~ 3.9 V
Узровень логікі - нізкі :
0.5 V ~ 1.1 V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
59,845
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
74AC14SJX Канкурэнтныя кошты
74AC14SJX Асаблівасці
74AC14SJX is produced by ON Semiconductor, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
74AC14SJX вытворчасці ON Semiconductor можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
74AC14SJX кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
74AC14SJX FAQ
1. What is the operating voltage range of 74AC14SJX?
The operating voltage range of 74AC14SJX is typically between 2V and 6V.
2. What is the maximum input voltage for 74AC14SJX?
The maximum input voltage for 74AC14SJX is 7V.
3. What is the maximum output current for 74AC14SJX?
The maximum output current for 74AC14SJX is 24mA.
4. What is the maximum propagation delay for 74AC14SJX?
The maximum propagation delay for 74AC14SJX is 8ns.
5. What is the operating temperature range for 74AC14SJX?
The operating temperature range for 74AC14SJX is typically between -40°C and 85°C.
6. What is the pin configuration of 74AC14SJX?
The pin configuration of 74AC14SJX consists of 14 pins, with specific functions assigned to each pin.