74AC14SCX ON Semiconductor IC INVERTER HEX SCHMITT 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
74AC14SCX
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC INVERTER HEX SCHMITT 14-SOIC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Schmitt Trigger
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
2µA
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
6
Лагічны тып :
Inverter
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
10ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
2 V ~ 6 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
серыял :
74AC
Ток - выхад высокі, нізкі :
24mA, 24mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2.2 V ~ 3.9 V
Узровень логікі - нізкі :
0.5 V ~ 1.1 V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
15,820
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
74AC14SCX Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 74AC14SCX больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
74AC14SCX Асаблівасці
74AC14SCX is produced by ON Semiconductor, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
ON Semiconductor.
74AC14SCX вытворчасці ON Semiconductor можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
74AC14SCX кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
74AC14SCX FAQ
1. What is the operating voltage range of the 74AC14SCX?
The operating voltage range of the 74AC14SCX is typically between 2V and 6V.
2. What is the maximum input voltage for the 74AC14SCX?
The maximum input voltage for the 74AC14SCX is 7V.
3. What is the maximum output current of the 74AC14SCX?
The maximum output current of the 74AC14SCX is 24mA.
4. What is the maximum propagation delay of the 74AC14SCX?
The maximum propagation delay of the 74AC14SCX is 9ns.
5. What is the package type of the 74AC14SCX?
The 74AC14SCX is available in a SOIC-14 package.
6. What is the temperature range for the 74AC14SCX?
The temperature range for the 74AC14SCX is typically between -40°C and 85°C.
7. What is the pin configuration of the 74AC14SCX?
The 74AC14SCX has 14 pins with specific functions for each pin.
8. What is the power dissipation of the 74AC14SCX?
The power dissipation of the 74AC14SCX is typically 500mW.
9. Is the 74AC14SCX RoHS compliant?
Yes, the 74AC14SCX is RoHS compliant.
10. What are the typical applications for the 74AC14SCX?
The 74AC14SCX is commonly used in signal processing, waveform generation, and oscillator circuits.