XW4K-12A1-H1 Omron Electronics Inc-EMC Div TERM BLOCK HDR 12POS 2.54MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
XW4K-12A1-H1
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK HDR 12POS 2.54MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
90°, Right Angle
Асаблівасці :
Board Guide, Latches
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
20-26 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
0.14 ~ 0.5mm²
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Black
Колькасць пазіцый :
12
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
160V
Падача :
0.100" (2.54mm)
Пазіцыі на ўзровень :
12
Працоўная тэмпература :
-45°C ~ 125°C
серыял :
XW4
Стыль заканчэння :
Solder
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
6A