A3SA-90A1-28R Omron Automation and Safety SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
A3SA-90A1-28R
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
IP00
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
3A (AC), 2A (DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Red
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
28 VAC/DC
Памеры выраза панэлі :
Square - 16.20mm²
Працоўная тэмпература :
-10°C ~ 50°C
серыял :
A3S
Стыль заканчэння :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)