A3CJ-90A1-24ER Omron Automation and Safety SWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
A3CJ-90A1-24ER
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
Бягучы рэйтынг :
1A (AC/DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Red
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
24 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 12.00mm Dia
Працоўная тэмпература :
-10°C ~ 55°C