A3CJ-90A1-12EY Omron Automation and Safety SWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
A3CJ-90A1-12EY
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON DPST 1A 125V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
IP40
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
1A (AC/DC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Yellow
Намінальнае напружанне - DC :
30V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 12.00mm Dia
Працоўная тэмпература :
-10°C ~ 55°C