A16L-TAA-12-1 Omron Automation and Safety SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
A16L-TAA-12-1
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
IP40
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
5A (AC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Blue
Намінальнае напружанне - DC :
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VAC/DC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 16.00mm Dia
Працоўная тэмпература :
-10°C ~ 55°C
серыял :
A16
Стыль заканчэння :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)