A16L-AWA-5D-2 Omron Automation and Safety SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
A16L-AWA-5D-2
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Бягучы рэйтынг :
5A (AC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
White
Намінальнае напружанне - DC :
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
5 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 16.00mm Dia
Працоўная тэмпература :
-10°C ~ 55°C
Стыль заканчэння :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)