N74F38D-Q100J NXP USA Inc. IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
N74F38D-Q100J
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Open Collector
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
7mA
Колькасць контураў :
4
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
NAND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
12.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SO
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
18mA, 64mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V