N74F260N,602 NXP USA Inc. IC GATE NOR 2CH 5-INP 14-DIP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
N74F260N,602
Апісанне:
IC GATE NOR 2CH 5-INP 14-DIP
Колькасць уваходаў :
5
Лагічны тып :
NOR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-DIP (0.300", 7.62mm)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-DIP
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Through Hole
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V