N74F260D,602 NXP USA Inc. IC GATE NOR 2CH 5-INP 14-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
N74F260D,602
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NOR 2CH 5-INP 14-SO
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
2
Колькасць уваходаў :
5
Лагічны тып :
NOR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SO
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tube
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
44,530
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць N74F260D,602 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
N74F260D,602 Асаблівасці
N74F260D,602 is produced by NXP USA Inc., belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
NXP USA Inc..
N74F260D,602 вытворчасці NXP USA Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
N74F260D,602 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
N74F260D,602 FAQ
1. What is the maximum operating temperature for N74F260D,602?
The maximum operating temperature for N74F260D,602 is 125°C.
2. What is the typical input voltage for N74F260D,602?
The typical input voltage for N74F260D,602 is 5V.
3. What is the maximum output current for N74F260D,602?
The maximum output current for N74F260D,602 is 24mA.
4. Can N74F260D,602 be used in automotive applications?
Yes, N74F260D,602 is suitable for use in automotive applications.
5. What is the package type for N74F260D,602?
N74F260D,602 comes in a SOIC-14 package type.
6. Is N74F260D,602 RoHS compliant?
Yes, N74F260D,602 is RoHS compliant.
7. What is the typical propagation delay for N74F260D,602?
The typical propagation delay for N74F260D,602 is 8ns.
8. Does N74F260D,602 have built-in ESD protection?
Yes, N74F260D,602 features built-in ESD protection.
9. What is the power dissipation of N74F260D,602?
The power dissipation of N74F260D,602 is 500mW.
10. Can N74F260D,602 be used in high-speed digital applications?
Yes, N74F260D,602 is suitable for use in high-speed digital applications.