N74F1804N,602 NXP USA Inc. IC GATE NAND 6CH 2-INP 20-DIP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
N74F1804N,602
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NAND 6CH 2-INP 20-DIP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
NAND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
20-DIP (0.300", 7.62mm)
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-DIP
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
48mA, 48mA
Тып мацавання :
Through Hole
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V