N74F1804D,623 NXP USA Inc. IC GATE NAND 6CH 2-INP 20-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
N74F1804D,623
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NAND 6CH 2-INP 20-SO
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
NAND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-SO
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
48mA, 48mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
13,993
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць N74F1804D,623 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
N74F1804D,623 Асаблівасці
N74F1804D,623 is produced by NXP USA Inc., belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
NXP USA Inc..
N74F1804D,623 вытворчасці NXP USA Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
N74F1804D,623 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
N74F1804D,623 FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the N74F1804D,623?
The maximum operating frequency of the N74F1804D,623 is 100 MHz.
2. What is the input voltage range for this semiconductor?
The input voltage range for the N74F1804D,623 is 0V to 5.5V.
3. Can this semiconductor withstand high temperatures?
Yes, the N74F1804D,623 is designed to withstand high temperatures up to 125°C.
4. What is the typical propagation delay of this semiconductor?
The typical propagation delay of the N74F1804D,623 is 6 ns.
5. Does this semiconductor have built-in ESD protection?
Yes, the N74F1804D,623 features built-in ESD protection.
6. What is the package type of this semiconductor?
The N74F1804D,623 comes in a SOIC-14 package.
7. Is this semiconductor RoHS compliant?
Yes, the N74F1804D,623 is RoHS compliant.
8. What is the maximum power dissipation of this semiconductor?
The maximum power dissipation of the N74F1804D,623 is 500mW.
9. Can this semiconductor be used in automotive applications?
Yes, the N74F1804D,623 is suitable for use in automotive applications.
10. Does this semiconductor have internal pull-up or pull-down resistors?
No, the N74F1804D,623 does not have internal pull-up or pull-down resistors.