N74F1804D,602 NXP USA Inc. IC GATE NAND 6CH 2-INP 20-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
N74F1804D,602
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NAND 6CH 2-INP 20-SO
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
NAND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-SO
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
48mA, 48mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tube
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
36,477
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць N74F1804D,602 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
N74F1804D,602 Асаблівасці
N74F1804D,602 is produced by NXP USA Inc., belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
NXP USA Inc..
N74F1804D,602 вытворчасці NXP USA Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
N74F1804D,602 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
N74F1804D,602 FAQ
1. What is the maximum operating frequency of the N74F1804D,602?
The maximum operating frequency of the N74F1804D,602 is 100 MHz.
2. What is the input voltage range for the N74F1804D,602?
The input voltage range for the N74F1804D,602 is 4.5V to 5.5V.
3. Can the N74F1804D,602 be used in automotive applications?
Yes, the N74F1804D,602 is suitable for use in automotive applications.
4. What is the typical propagation delay of the N74F1804D,602?
The typical propagation delay of the N74F1804D,602 is 6 ns.
5. Does the N74F1804D,602 have built-in ESD protection?
Yes, the N74F1804D,602 features built-in ESD protection.
6. What is the package type of the N74F1804D,602?
The N74F1804D,602 comes in a SOIC-14 package.
7. Is the N74F1804D,602 RoHS compliant?
Yes, the N74F1804D,602 is RoHS compliant.
8. What is the power consumption of the N74F1804D,602 at maximum operating frequency?
The power consumption of the N74F1804D,602 at maximum operating frequency is 50 mW.
9. Can the N74F1804D,602 tolerate overvoltage conditions?
Yes, the N74F1804D,602 can tolerate overvoltage conditions up to 7V.
10. What is the temperature range for the N74F1804D,602?
The N74F1804D,602 has a temperature range of -40°C to 85°C.