MPC745BPX300LE NXP USA Inc. IC MPU MPC7XX 300MHZ 255FCBGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
MPC745BPX300LE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MPU MPC7XX 300MHZ 255FCBGA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ethernet :
SATA :
USB :
Кантролеры аператыўнай памяці :
Кантролеры дысплея і інтэрфейсу :
Капрацэсары/DSP :
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
1 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
2.5V, 3.3V
Пакет / Чахол :
255-BBGA, FCBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
255-FCPBGA (21x21)
Паскарэнне графікі :
No
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 105°C (TA)
серыял :
MPC7xx
Ўпакоўка :
Tray
Функцыі бяспекі :
хуткасць :
300MHz