MC8641TVU1250HC NXP USA Inc. IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
MC8641TVU1250HC
Апісанне:
IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
1 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
1.8V, 2.5V, 3.3V
Пакет / Чахол :
994-BCBGA, FCCBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
994-FCCBGA (33x33)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыі бяспекі :
хуткасць :
1.25GHz