MC8641THX1333JC NXP USA Inc. IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 994BGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
MC8641THX1333JC
Апісанне:
IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 994BGA
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
1 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
1.8V, 2.5V, 3.3V
Пакет / Чахол :
994-BCBGA, FCCBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
994-FCCBGA (33x33)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
хуткасць :
1.333GHz