MC8640DTVJ1067NE NXP USA Inc. IC MPU E600 DUAL CORE 1023FCCBGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
MC8640DTVJ1067NE
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MPU E600 DUAL CORE 1023FCCBGA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ethernet :
10/100/1000 Mbps (4)
SATA :
USB :
Кантролеры аператыўнай памяці :
DDR, DDR2
Кантролеры дысплея і інтэрфейсу :
Капрацэсары/DSP :
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
2 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
1.8V, 2.5V, 3.3V
Пакет / Чахол :
1023-BCBGA, FCCBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
1023-FCCBGA (33x33)
Паскарэнне графікі :
No
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)
серыял :
MPC86xx
Ўпакоўка :
Tray
Функцыі бяспекі :
хуткасць :
1.067GHz