MC68LC060ZU75 NXP USA Inc. IC MPU M680X0 75MHZ 304TBGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
MC68LC060ZU75
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MPU M680X0 75MHZ 304TBGA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ethernet :
SATA :
USB :
Кантролеры аператыўнай памяці :
Кантролеры дысплея і інтэрфейсу :
Капрацэсары/DSP :
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
1 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
5.0V
Пакет / Чахол :
304-LBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
304-TBGA (31x31)
Паскарэнне графікі :
No
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
M680x0
Ўпакоўка :
Tray
Функцыі бяспекі :
хуткасць :
75MHz