KMPC880CZP133 NXP USA Inc. IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
KMPC880CZP133
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ethernet :
10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2)
SATA :
USB :
USB 2.0 (1)
Кантролеры аператыўнай памяці :
DRAM
Кантролеры дысплея і інтэрфейсу :
Капрацэсары/DSP :
Communications; CPM
Колькасць ядраў/шырыня шыны :
1 Core, 32-Bit
Напружанне - I/O :
3.3V
Пакет / Чахол :
357-BBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
357-PBGA (25x25)
Паскарэнне графікі :
No
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C (TA)
серыял :
MPC8xx
Ўпакоўка :
Tray
Функцыі бяспекі :
хуткасць :
133MHz